Grily  Počet produktů: 57

Podkategorie

 • Grily na dřevěné uhlí

  Zde naleznete další grily na dřevěné uhlí.

  Grily na dřevěné uhlí.

  Vybírejte v naší nabídce kvalitních zahradních grilů Weber. Připravili jsme pro vás grily na dřevěné uhlí, ideální na dvorek i na zahradu. Máme pro vás cenově dostupné i dražší grily, které předčí vaše očekávání. Vybírejte z více než desítky kvalitních produktů v různých barevných variacích.

  Kvalitní grily na dřevěné uhlí značky Weber.

  Velmi oblíbené jsou kotlové grily Weber, které tvoří smaltovaný poklop a kotel. Díky postranním kolům se s grilem jednoduše manipuluje. Je navíc doplněn vyjímatelnou miskou a snadno se čistí. Tyto grily na dřevěné uhlí mají kompaktní rozměry a jsou tak ideální na příležitostné grilování s rodinou či s přáteli.

  Dražší grily Weber mají obvykle větší rozměry a zajišťují tak lepší komfort při grilování. Obsahují též různé užitečné vychytávky, které veškeré přípravy na výtečnou večeři výrazně usnadní. Naše grily na dřevěné uhlí mají prodlouženou desetiletou záruku a nabízíme k nim dopravu zdarma. V případě jakýchkoliv dotazů k výběru a koupi nás neváhejte kontaktovat.

 • Grily na plyn

  Zde naleznete další plynové grily.


  Grily na plyn

   

  Prohlédněte si náš sortiment kvalitních plynových grilů značky Weber, ideálních pro grilování na dvorku i na zahradě. Zajistěte si přívod plynu a užívejte si komfortní grilování se svou rodinou či s přáteli. Hlavní předností plynových grilů je, že neprodukují žádný kouř či popel a grilování je tak snadné, bezúdržbové a celkově velmi pohodlné.

   

  Nabízíme kvalitní grily na plyn pro kuchaře začátečníky i pro profesionály. Všechny grily umožňují plynulou regulaci teploty, takže se komfortně používají a hravě na nich připravíte dokonale propečené maso i zeleninu. Grily nabízejí velkou grilovací plochu, některé z nich mají i pracovní desku. Především menší grily na plyn jsou mobilní a můžete je tak pohodlně přenášet.

   

  Modely grilů pro náročnější zákazníky jsou vybavené například vlastní horkovzdušnou troubou nebo vařičem pro přípravu omáček a příloh. Jako materiály se pro jejich výrobu nejčastěji používají smalt a litina. Výhodou těchto materiálů je snadná údržba, která je provázená dlouhou životností.

 • Elektrické grily

  Zde naleznete další elektrické grily.


  Pro všechny příznivce grilování jsme připravili nabídku kvalitních elektrických grilů Weber, jejichž výhody oceníte nejen venku na zahrádce, ale i na terase nebo na balkoně. Elektrické grily nabízejí velmi komfortní grilování úplně každému, které si můžete užít bez ohledu na to, zda žijete v bytě nebo v rodinném domku.

   

  Elektrické grily nevydávají téměř žádný kouř a neruší vaše okolí. Dokonce se dají používat i v uzavřené místnosti a vy si tak můžete ugrilovat chutné steaky či burgery klidně i během zimních měsíců. U nás zakoupíte grily v prvotřídní kvalitě, které jsou zhotovené z lehkých a pevných materiálů, dosahujících dlouhé životnosti.

   

  Elektrické grily vám nabízíme v několika designech, které zaujmou i všechny profesionální a náročné kuchaře. U našich grilů je samozřejmostí vysoký výkon, srovnatelný s plynovými či kotlovými grily. Některé modely nabízejí navíc odkladný prostor či ergonomicky tvarované rukojeti. Samozřejmostí je dostatečně dlouhý kabel, kterým se pohodlně dostanete k nejbližší zásuvce.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 57 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 57 položek

Katalog

Podmínka