Grily na plyn

Zde naleznete další plynové grily.


Grily na plyn

 

Prohlédněte si náš sortiment kvalitních plynových grilů značky Weber, ideálních pro grilování na dvorku i na zahradě. Zajistěte si přívod plynu a užívejte si komfortní grilování se svou rodinou či s přáteli. Hlavní předností plynových grilů je, že neprodukují žádný kouř či popel a grilování je t...

Zde naleznete další plynové grily.


Grily na plyn

 

Prohlédněte si náš sortiment kvalitních plynových grilů značky Weber, ideálních pro grilování na dvorku i na zahradě. Zajistěte si přívod plynu a užívejte si komfortní grilování se svou rodinou či s přáteli. Hlavní předností plynových grilů je, že neprodukují žádný kouř či popel a grilování je tak snadné, bezúdržbové a celkově velmi pohodlné.

 

Nabízíme kvalitní grily na plyn pro kuchaře začátečníky i pro profesionály. Všechny grily umožňují plynulou regulaci teploty, takže se komfortně používají a hravě na nich připravíte dokonale propečené maso i zeleninu. Grily nabízejí velkou grilovací plochu, některé z nich mají i pracovní desku. Především menší grily na plyn jsou mobilní a můžete je tak pohodlně přenášet.

 

Modely grilů pro náročnější zákazníky jsou vybavené například vlastní horkovzdušnou troubou nebo vařičem pro přípravu omáček a příloh. Jako materiály se pro jejich výrobu nejčastěji používají smalt a litina. Výhodou těchto materiálů je snadná údržba, která je provázená dlouhou životností.

Zobrazit

Grily na plyn  Počet produktů: 23

Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek

Katalog

Podmínka